AKTUALNOŚCI

Przedstawiamy wyniki minionego tygodnia, gdzie drużyny akademii zanotowały dziewięć zwycięstw, dwa remisy oraz siedem porażek.



I liga wojewódzka A1 Junior
GKS Jastrzębie - KS Rozwój Katowice 5:2 (3:2)
Bramki dla GKSu: Adam Fojcik x2. Jakub Janusz x2

Skład: Patryk Ferfecki – Adam Fojcik,  Filip Moiczek (75' Grzegorz Lisinski-Okoń), Jakub Kasperowicz, Krystian Kaczmarczyk (60' Daniel Szymczak), Jakub Janusz (84' Przemysław Małkowski) Piotr Zbyl, Andrzej Kłoda, Daniel Głuszek (65' Jakub Antczak), Szymon Kondziołka (56' Kajetan Domański), Jakub Tarała (75'Jakub Sitko)
Trener: Wojciech Kania
____

I liga wojewódzka A1 Junior
KS ROW Rybnik – GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)

Skład: Patryk Ferfecki - Grzegorz Lisiński-Okoń (46' Kajetan Domański), Adam Fojcik, Filip Moiczek (72' Michał Zdunek), Jakub Kasperowicz, Krystian Kaczmarczyk (75' Jakub Antczak), Jakub Janusz,  Pioter Zbyl, Andrzej Kłoda, Szymon Kondziołka (85' Jakub Marcol) Daniel Głuszek (70' Przemysław Małkowski)
Trener: Wojciech Kania
____

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS Jastrzębie – TS CZARNI Góral Żywiec 0:2 (0:0)

Skład: Jakub Szczepanik - Oskar Polak, Kacper Waleczek, Jakub Tomera, Jakub Sitko, Miłosz Misala (10' Kamil Muras), Patryk Oślizło (70' Kupiec), Daniel Szymczak, Sebastian Sobol (55' Hubert Kamieński), Szymon Kołodziej (75' Kacper Drobot), Kamil Myśliwiec
Trener: Kamil Pająk
____

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
Żywiecka APN – GKS Jastrzębie 2:2 (2:1)
Bramki dla GKSu: Łukasz Dubilis,Oliwier Polak

Skład: Oliwier Misztal - Szymon Antczak, Oskar Gancarz, Jakub Kania, Oskar Drzyzga, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Kamil Kwiatkowski, Oliwier Polak, Alan Adekoya, Maciej Kaczmarczyk oraz Kacper Zapała, Łukasz Dubilis, Jakub Kowalik, Kamil Brunowski.
Trener: Dariusz Kłus

____

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd
MKS Żory – GKS Jastrzębie 0:6 (0:4)
Bramki dla GKSu:  Ksawier Ciszek x2,  Oskar Benek,  Szymon Porwisz,  Szymon Bednorz, Sergiusz Wesołek

Skład:  Szymon Herman -  Oskar Benek, Ceremon, Ksawier Ciszek, Jargut, Arkadiusz Oślizło, Szymon Porwisz, Dawid Stencel, Szymon Bednorz, Kacper Zalewski, Sergiusz Wesołek oraz Iwo Reguła.
Trener: Grzegorz Łukasik
____

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd
BTS Rekord Bielsko – GKS Jastrzębie  1:0 (1:0)

Skład: Jakub Kłus - Jakub Kapciak, Marcin Zalewski, Dominik Marszałek, Jakub Dudek, Iwo Wąsik, Bartosz Syrek, Bartosz Skrobiś, Piotr Kania, Dawid Piętrek, Iwo Reguła oraz Alan Zając, Brys Kozieł, Oliwier Szczotka.
Trener: Mateusz Wrana
____

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2007 Rybnik”
GKS Jastrzębie  –  RPK ROW Rybnik 1:5 (1:1)
Bramki dla GKSu: Alex Polak

Skład: Jakub Niegorz - Wiktor Sosna, Alex Polok, Wojciech Mosoń, Adam Krosny, Szymon Kucharski, Kamil Morek, Filip Chruszcz, Paweł Ordziński, Krzysztof Olborski, Igor Kłapyta oraz Kacper Rentflejsz, Maksymilian Wilkus, Kacper Zalewski, Szymon Bednorz, Szymon Zdunek, Iwo Reguła.
Trener: Wojciech Kania
––––

B2 Junior Młodszy
ROW Rybnik – GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
Bramki dla GKSu: Kamil Bednorz

Skład: Miłosz Śnieżek - Kamil Bednorz, Kamil Myśliwiec (84' Oskar Kołodziej), Jakub Bednarek (55' Michał Kiełbasa), Bartosz Zborowski, Kacper Czwartos (72' Wiktor Szyszko), Dawid Kania (46' Igor Glawaty), Kamil Osiak, Kacper Rejbicz (90' Jakub Cichoń), Miłosz Miasla (81' Mateusz Jany), Aleks Kraśniewski (62' Kacper Matras)
Trener: Andrzej Myśliwiec
____

B2 Junior Młodszy
GKS Jastrzębie - Stadion Śląski Chorzów 2:1 (0:1)
Bramki dla GKSu: Maciej Juraszczyk, Bartosz Zborowski

Skład: Miłosz Śnieżek - Igor Glawaty (31' Maciej Juraszczyk), Aleks Kraśniewski (75' Wiktor Borycki), Kacper Matras (46' Michał Kiełbasa), Kacper Rejbicz, Kacper Czwartos (70' Jakub Cichoń), Dawid Kania (55' Maciej Norek), Kamil Bednorz, Bartosz Zborowski, Jakub Bednarek (46' Wiktor Szyszko), Kamil Osiak.
Trener: Andrzej Myśliwiec
____

Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2008 A RYBNIK" Grupa 1
GKS Jastrzębie II – Naprzód Rydułtowy 2:5 (0:0)
Bramki dla GKSu: Alan Zając, Dawid Bajko

Skład: Franciszek Lorenz - Borys Kozieł, Oliwier Szczotka, Dawid Bajko, Krzysztof Spandel, Igor Korzybski, Mateusz Piotrowski, Jakub Jędryka, Antoni Boratyn oraz Alan Zając, Błażej Kocoń, Michał Maj.
Trener: Tadeusz Nowacki
____

Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2008 B RYBNIK" Grupa 2
Orzeł Moszczenia – GKS Jastrzębie 0:3 (0:0)
Bramki dla GKSu: Karol Morcinek x2, Kacper Plata

Skład: Piotr Woźnica - Alan Owsiany, Szymon Kawka, Karol Morcinek, Adrian Kotas, Nikodem Przybylski, Adam Naklicki, Julian Breś, Jakub Stasiak oraz Michał Maj, Kacper Plata, Jakub Kwiatkowski, Bartosz Kubczak, Błażej Kocoń.
Trener: Adam Śmigielski
____

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 A RYBNIK" Grupa 1
MPK Odra Wodzisław – GKS Jastrzębie 2:16 (0:6)
Bramki dla GKSu: Patryk Miąsko x4, Kamil Zalewski x4, Szymon Gardjan x3, Leon Burzyński x2, Damian Dziądziakowski x2, Kacper Świst.

Skład: Tymoteusz Brzoza - Damian Dziądziakowski, Kamil Zalewski, Kacper Świst, Szymon Gardjan, Sebastian Babcecznko, Patryk Miąsko oraz Adrian Kaczmarczyk, Dominik Marcol, Filip Olszewski, Leon Burzyński.
Trener: Tomasz Kocerba
____

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 C RYBNIK" Grupa 3  
GKS Jastrzębie II – MKS Żory 10:1 (6:0)
Bramki dla GKSu: Zuzanna Sądej x3, Adrian Pisarczyk x2, Oskar Garbacz x2, Mateusz Bober, Aleksander Czarnuch, Karol Buchta

Skład: Krzysztof Jędrysik - Aleksander Czarnuch, Adrian Pisarczyk, Karol Buchta, Zuzanna Sądej, Patryk Bazan, Mateusz Bober oraz Oskar Garbacz, Aleksander Dreścik, Mateusz Kokoszka, Jakub Porębski.
Trener: Mateusz Galikowski
____

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 D RYBNIK" Grupa 4
MKS Żory II – GKS Jastrzębie III 3:1 (2:0)
Bramki dla GKSu: Wiktor Drobiak

Skład: Wiktor Wilk - Patryk Pryma, Jakub Koczyński, Mateusz Sosna, Marcin Zając, Kamil Sitek, Brajan Pająk oraz Aleksander Kienast, Igor Staszczyk, Wiktor Drobiak, Nikodem Mosoń, Filip Hyziewicz, Kacper Pająk.
Trener: Mirosław Kawecki
____

Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 A Rybnik" Grupa 1
KS Polonia Niewiadom – GKS Jastrzębie 3:17 (0:10)
Bramki dla GKSu: Dominik Starzyński x6, Kacper Krysztofiak x3, Szymon Kaczmarski x3, Mikołaj Cyparski x2, Nikodem Bandała x2, Gabriel Gach

Skład: Patryk Jamrozik, Mateusz Kolisz, Bartosz Foltyn, Nikodem Bandała, Szymon Kaczmarczyk, Mikołaj Cyparski, Gabriel Gach, Kacper Krysztofiak, Mateusz Łopatka, Dominik Starzyński, Radosław Wilk.
Trener: Łukasz Wróbel
____

Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 B Rybnik" Grupa 2  
GKS Jastrzębie II –  RKP ROW Rybnik III 4:8 (4:3)
Bramki dla GKSu: Krzysztof Światowski, Mikołaj Cich, Karol Czerwieński, Wojciech Sieńkowski.

Skład:Leon Cich, Krzysztof Światowski, Oliwier Gawlik. Karol Czerwieński, Bartosz Milcuszek, Wojciech Sieńkowski, Jakub Moskwa, Oliwier Tront, Jakub Zieliński, Tymoteusz Koczy.
Trener:  Tomasz Zaręba
____

Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 B Rybnik" Grupa 2
Rymer Rybnik – GKS Jastrzębie III 12:3 (3:2)
Trener: Grzegorz Rabus
____

Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa B" Grupa 2
KS Leszczyny – GKS Jastrzębie II  2:15

Bramki dla GKSu: Franciszek Zdziebło x4, Piotr Gruszka x3, Miłosz Kwintasl x2, Piotr Wolanin x2, Tomasz Suski, Norbert Rzępkowski, Fabian Popławski
Skład: Piotr Gruszka, Miłosz Kwintal, Marek Łoś, Tymoteusz Olejnik, Fabian Popławski, Norbert Rzępkowski, Tomasz Suski, Bartosz Szelkowski, Piotr Wolanin, Franciszek Zdziebło.
Trener: Grzegorz Lada
____

Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa B" Grupa 2  
GKS Jastrzębie – RPK ROW Rybnik II 12:0 (6:0)
Bramki dla GKSu: Filip Pawliczek x4, Filip Kroczek x2. Krzysiek Kocoń x2, Kamil Brzyszkowski x2, Kacper Dudek, Rafał Oślizło

Skład: Kamil Brzyszkowski, Jakub Danek, Kacper Dudek,  Krzysztof Kocoń, Igor Kukla, Ksawery Michałowski, Mateusz Oleś, Rafał Oślizło, Filip Pawliczek
Trener: Mateusz Wrana


Nadchodzące mecze (09-13 września) W najbliższym czasie odbędą się dwadzieścia trzy mecze, a dziewięć  z nich zostanie rozegranych na boisku przy ul.Kościelnej! Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!  

I liga wojewódzka A1 Junior (09.09, godz. 17:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie - KS Rozwój Katowice (5:2)
____
I liga wojewódzka A1 Junior
KS ROW Rybnik – GKS Jastrzębie
____
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd. (12.09, godz. 10:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie – TS CZARNI Góral Żywiec 
____
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
Żywiecka APN – GKS Jastrzębie 
____
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd
MKS Żory – GKS Jastrzębie
____
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd
BTS Rekord Bielsko – GKS Jastrzębie  
____
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd (19.09, godz. 13:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 
____
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2007 Rybnik” (12.09, godz. 14:00, ul. Kościelna)
GKS Jastrzębie  –  RPK ROW Rybnik
____
III liga wojewódzka C2 Trampkarz „WLTM 2007 Rybnik”
MKS Czerwionka – Leszczyny  - GKS Jastrzębie
____
B2 Junior Młodszy
ROW Rybnik – GKS Jastrzębie
____
Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2008 A RYBNIK" Grupa 1 (12.09, godz. 16:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie – Naprzód Rydułtowy
____
Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2008 B RYBNIK" Grupa 2
Orzeł Moszczenia – GKS Jastrzębie   
____
Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 A RYBNIK" Grupa 1 
MPK Odra Wodzisław – GKS Jastrzębie
____
Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 C RYBNIK" Grupa 3  (13.09, godz. 12:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie – MKS Żory 
____
Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 D RYBNIK" Grupa 4 
MKS Żory – GKS Jastrzębie  
____
Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 A Rybnik" Grupa 1
KS Polonia Niewiadom – GKS Jastrzębie
____
Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 B Rybnik" Grupa 2  (12.09, godz. 13:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie II –  RKP ROW
____
Rybnik III  Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 B Rybnik" Grupa 2
Rymer Rybnik – GKS Jastrzębie III 
____
Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa B" Grupa 2 
KS Leszczyny – GKS Jastrzębie II  
____
Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa B" Grupa 2  (13.09, godz. 13:00, ul.Kościelna)
GKS Jastrzębie – LKS Forteca Świerklany 
____
Rybnik: F2 Żak "Żaki 2013 Rybnik grupa B" Grupa 2
KS Świerklany – GKS Jastrzębie

W nadchodzący weekend nasi podopieczni rozegrają sześć meczy, a  ponad połowa z nich zostanie rozegrana w Jastrzębiu na boiskach przy ul.Kościelnej. Już teraz trzymamy kciuki i czekamy na rezultaty!

Trzy zwycięstwa i sześć porażek zanotowały w miniony weekend młodzieżowe zespoły GKS-u Jastrzębie.


I liga wojewódzka A1 Junior

MKS Zaborze - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)



GKS Jastrzębie: Patryk Ferfecki - Jakub Antczak, Kajetan Domański, Adam Fojcik, Krystian Kaczmarczyk, Jakub Janusz, Filip Moiczek (77’ Jakub Sitko), Piotr Zbyl (55’ Daniel Szymczak), Szymon Kondziołka (55’ Jakub Tarała), Daniel Głuszek, Jakub Kasperowicz.

Trener: Wojciech Kania
____


I liga wojewódzka A1 Junior

GKS Jastrzębie – MPK Odra Centrum Wodzisław 0:4 (0:2)



GKS Jastrzębie: Patryk Ferecki – Kajetan Domański (72’ Przemysław Małkowski), Adam Fojcik, Krystian Kaczmarczyk, Filip Moiczek, Jakub Janusz, Jakub Tarała (72’ Jakub Marcol), Daniel Głuszek (63’ Mateusz Olencki), Piotr Zbyl, Jakub Kasperowicz, Szymon Kondziołka.
Trener: Adam Śmigielski
____


II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy grupa płd.


KS Stadion Śląski Chorzów – GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)

Bramki dla GKS-u: Kacper Waleczek


GKS Jastrzębie: Jakub Maciejowski (‘46 Jakub Szczepanik) – Jakub Tomera, Kacper Waleczek, Patryk Oślizło, Jakub Sitko, Szymon Kołodziej (46’ Miłosz Misala), Kamil Myśliwiec, Przemysław Małkowski (46’ Kamil Osiak), Daniel Szymczak, Kamil Bednorz, Oskar Polak (70’ Hubert Kamiński)

Trener: Kamil Pająk
____


II liga wojewódzka C1 Trampkarz grupa płd.


GKS Jastrzębie – APN GKS Tychy 4:1 (1:1)

Bramki dla GKS-u: Oliwier Polak x2, Oskar Drzyzga, Oskar Benek


GKS Jastrzębie: Olivier Misztal - Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Jakub Kania, Mateusz Brzyszkowski, Sergiusz Wesołek, Oskar Drzyzga, Maciej Kaczmarczyk, Kacper Wojnar, Oliwier Polak, Alan Adekoya oraz Mikołaj Telefin, Szymon Antczak, Łukasz Dubilis, Łukasz Machola, Oskar Benek, Szymon Porwisz, Arkadiusz Oślizło.

Trener: Dariusz Kłus
____


II liga wojewódzka C1 Trampkarz grupa płd.


GKS Jastrzębie – RPK SP ROW Rybnik 3:5 (0:4)
Bramki dla GKS-u: Aron Kłosok, Maciej Kaczmarczyk, Oliwier Polak



GKS Jastrzębie: Olivier Misztal - Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Sergiusz Wesołek, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Maciej Kaczmarczyk, Kacper Wojnar, Oliwie Polak, Alan Adekoya, Oskar Benek oraz Kacper Zapała, Kacper Buś, Łukasz Dubilis, Maksymilian Wasilewski, Szymon Lerch, Paweł Rutkowski, Robert Miłkowski.
Trener: Dariusz Kłus
____


II liga wojewódzka C2 Trampkarz grupa płd.


GKS Jastrzębie – BTS Rekord 5:2 (3:1)

Bramki dla GKS-u: Oskar Drzyzga, Oliwier Polak x2, Sergiusz Wesołek, Szymon Porwisz



GKS Jastrzębie: Alan Dejak – Szymon Bednorz, Sergiusz Wesołek, Oskar Benek, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Kacper Zalewski, Arkadiusz Oślizło, Oliwier Polak, Iwo Reguła, Szymon Porwisz oraz Szymon Herman, Oskar Adamowicz, Wiktor Sosna, Ksawier Ciszek, Dawid Stencel, Szymon Ceremon.

Trener: Grzegorz Łukasik
____


II liga wojewódzka C2 Trampkarz grupa płd.


UKS Lisek Milówka – GKS Jastrzębie 1:12 (0:6)

Bramki dla GKS-u: Oskar Drzyzga x3, Dawid Stencel x2, Oskar Benek x2, Ksawier Ciszek, Szymon Porwisz, Arkadiusz Oślizło, Paweł Ordziński

GKS Jastrzębie: Alan Dejak – Iwo Reguła, Szymon Porwisz, Oskar Adamowicz, Ksawier Ciszek, Oskar Benek, Paweł Ordziński, Kucharski, Daniel Stencel, Szymon Ceremo, Sosna Wiktor oraz Szymon Herman, Arkadiusz Oślizło, Sergiusz Wesołek, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Patryk Jargut, Adam Krosny
Trener: Grzegorz Łukasik
____


B2 Junior Młodszy


GKS Katowice – GKS Jastrzębie 5:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Kamil Myśliwiec


GKS Jastrzębie: Miłosz Śnieżek – Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa (65’ Maciej Juraszczyk), Igor Glawaty (60’ Oskar Kołodziej), Kamil Myśliwiec, Aleks Kraśniewski (70’ Łukasz Mrowiec), Dawid Kania (46’ Maciej Norek), Kamil Osiak, Miłosz Misala, Wiktor Szyszko (70’ Kamil Drobot), Kacper Czwartosz.

Trener: Andrzej Myśliwiec
____


B2 Junior Młodszy


TS Podbeskidzie – GKS Jastrzębie 4:0 (1:0)



GKS Jastrzębie: Miłosz Śnieżek – Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa (70’ Jakub Bednarek), Igor Glawaty, Maciej Juraszczyk (65’ Łukasz Mrowiec), Aleks Kraśniewski, Dawid Kania (65’ Maciej Norek), Kamil Osiak, Miłosz Misala (46’ Oskar Kołodziej), Wiktor Szyszko, Kacper Czwartosz.

Trener: Andrzej Myśliwiec


Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2020 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro