AKTUALNOŚCI

[REZERWY] Nieudany początek wiosny

Wysokiej porażki w Gorzycach doznały na inaugurację wiosny nasze rezerwy. Z Czarnymi przegrały 0:4.

Z całą pewnością nie tak chcieli rozpocząć wiosenną rywalizację w klasie okręgowej piłkarze rezerw GKS-u Jastrzębie. W pierwszym spotkaniu o stawkę w tym roku podopieczni trenera Mateusza Galikowskiego przegrali na wyjeździe 0:4 z Czarnymi Gorzyce. Kluczowym momentem tego spotkania był okres pomiędzy 25, a 28 minutą pierwszej połowy. Wówczas gospodarze zaaplikowali nam aż trzy gole. Na domiar złego, na początku drugiej odsłony, boisko z kontuzją barku opuścić musiał nasz golkiper, Wiktor Rusin. W 57. minucie spotkania rywal ustalił jego wynik, a w końcówce drużynie Czarnych nie przeszkodziło to, że musiała grać w dziesiątkę.

Kolejny mecz GKS II Jastrzębie również rozegra na wyjeździe. W najbliższą sobotę, w Raciborzu, zmierzy się z tamtejszą Unia, a mecz rozpocznie się o godz. 15.30.

Czarni Gorzyce - GKS II Jastrzębie 4:0 (3:0)
GKS II: Rusin (48. Krakowczyk) - Bednorz, Oślizło (46. Janecki), Sajdak (46. Radzewicz), Kraśniewski, Katus, Myśliwiec, Czwartos (65. Osiak), Kłosok, Gołofit, Siga.