AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki i harmonogram (27-28 kwietnia)


Trzy mecze w tym tygodniu rozegrały młodzieżowe drużyny GKS-u Jastrzębie, natomiast w najbliższy weekend nasza młodzież rozegra trzynaście spotkań. Siedem z nich zostanie rozegranych na boiskach przy ul. Kościelnej.



I liga wojewódzka C2 Trampkarz (23 kwietnia)
GKS Jastrzębie - KS Siódemka Tychy 0:3 (0:2)

GKS Jastrzębie: Miłosz Śnieżek - Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Wiktor Szyszko, Oskar Konieczny, Mateusz Jany, Dawid Karbowniczyn, Kamil Osiak, Kacper Rejbicz, Kamil Myśliwiec, Bartosz Zborowski oraz Jakub Chudecki, Maciej Zborowski, Jakub Bednarek, Igor Chromik, Dawid Kania, Oskar Kołodziej.
Trener: Andrzej Myśliwiec.



I liga wojewódzka D1 Młodzik (25 kwietnia)
Rozwój Katowice - GKS Jastrzębie 5:4 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Maciej Kaczmarczyk x3, Oliwier Polak

GKS Jastrzębie: Kacper Zapała - Aron Kłosok, Dominik Matuła, Jakub Czakon, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Maciej Kaczmarczyk, Paweł Rutka, Oliwier Polak oraz Mikołaj Telefin, Oskar Gancarz, Kamil Kwiatkowski, Oskar Drzyzga.
Trener: Grzegorz Łukasik



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd. (25 kwietnia)
Żywiecka APN - GKS Jastrzębie 3:4 (1:3)
Bramki dla GKS-u: Szymon Nicpoń x2, Mikołaj Rabczak, Krystian Kaczmarczyk

GKS Jastrzębie: Jakub Szczepanik - Szymon Nicpoń, Oskar Polak, Jakub Sitko, Wiktor Filipczyk, Mikołaj Rabczak, Szymon Kołodziej, Jakub Tomera, Patryk Oślizło, Łukasz Piecuski, Bartosz Pankowski oraz Jakub Maciejowski, Maksym Wójcik, Mateusz Szlezak, Kacper Waleczek, Kamil Myśliwiec, Krystian Kaczmarczyk, Daniel Szymczak.
Trener: Andrzej Myśliwiec



Sobota (27 kwietnia)

I liga wojewódzka D1 Młodzik
GKS Jastrzębie - BBTS Podbeskidzie (9:00)

Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2006 A Rybnik" Grupa 1
Górnik Radlin - GKS Jastrzębie (10:00)

I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"
GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice (15:00)

I liga wojewódzka C2 Trampkarz
Raków Częstochowa - GKS Jastrzębie (15:30)

III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - UKS AP Champions Rybnik (11:00)

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS Jastrzębie - Unia Racibórz (13:00)

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008E2 Rybnik" Grupa 6
Młodzieżowy Klub Sportowy III Żory - GKS Jastrzębie (14:30)

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 C Rybnik" Grupa 3
Ruch Stanowice - GKS Jastrzębie (13:30)



Niedziela (28 kwietnia)

Rybnik: B2 Junior Młodszy "PLJM r.2003 Rybnik"
GKS Jastrzębie - Rymer Rybnik (13:00)

Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007B Rybnik" Grupa 2
GKS Jastrzębie - Górnik Radlin (9:00)

Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007A Rybnik" Grupa 1
Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory - GKS Jastrzębie (10:00)

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - ROW 1964 Rybnik (15:00)

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 A Rybnik RW" Grupa 1
RKP SP ROW w Rybniku - GKS Jastrzębie (10:00)


Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro