AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (27-28 kwietnia)


Cztery zwycięstwa, dwa remisy i siedem porażek odniosły w miniony weekend młodzieżowe drużyny GKS-u Jastrzębie. Zapraszamy na podsumowanie.



Sobota (27 kwietnia)

I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"
GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice 2:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Grzegorz Lisiński-Okoń, Szymon Kuś

GKS Jastrzębie: Jakub Wróbel - Szymon Kunina, Daniel Głuszek (55. Marcin Bober), Daniel Gryman (87. Maciek Kantyka), Przemysław Pastuszak, Kamil Zorychta, Mateusz Maksymiuk (68. Michał Ewertowski), Andrzej Kłoda, Grzegorz Lisiński-Okoń, Filip Łukasik, Szymon Kuś.
Trener: Jarosław Grycman



I liga wojewódzka D1 Młodzik
GKS Jastrzębie - BBTS Podbeskidzie 0:4 (0:2)

GKS Jastrzębie: Kacper Zapała - Aron Kłosok, Dominik Matuła, Jakub Czakon, Maciej Kaczmarczyk, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Paweł Rutka, Xavier Elijasz oraz Oskar Drzyzga, Oskar Gancarz, Paweł Rutkowski, Cyryl Markowski.
Trener: Grzegorz Łukasik



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2006 A Rybnik" Grupa 1
Górnik Radlin - GKS II Jastrzębie 3:5 (0:5)
Bramki dla GKS-u: Szymon Lerch x2, Marek Hołówko x2, Alan Adekoya

GKS II Jastrzębie: Olivier Misztal - Marek Hołówko, Kacper Buś, Kamil Brunowski, Kamil Kwiatkowski, Łukasz Dubilis, Aleksander Klimczyk, Alan Adekoya, Szymon Lerch oraz Nataniel Gładosz, Maksymilian Wasilewski, Szymon Sobczyk.
Trener: Mirosław Kawecki



I liga wojewódzka C2 Trampkarz
Raków Częstochowa - GKS Jastrzębie 5:0 (2:0)

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Wiktor Szyszko, Maciej Zborowski, Oskar Konieczny, Mateusz Jany, Kacper Rejbicz, Kamil Osiak, Kamil Myśliwiec, Bartosz Zborowski oraz Miłosz Śnieżek, Jakub Bednarek, Dawid Karbowniczyn, Dawid Kania, Oskar Kołodziej.
Trener: Andrzej Myśliwiec



III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - UKS AP Champions Rybnik 0:1 (0:1)

GKS Jastrzębie: Igor Budny - Mateusz Głuc, Igor Konieczny, Szymon Bednorz, Sergiusz Wesołek, Gracjan Sajdak, Ksawier Ciszek, Kacper Zalewski, Karol Łęgosz oraz Szymon Herman, Michał Dragan, Iwo Reguła.
Trener: Andrzej Piwowar



II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS Jastrzębie - Unia Racibórz 3:0 (1:0)
Bramka dla GKS-u: Jakub Witkowski, Jakub Tarała, Kajetan Domański

GKS Jastrzębie: Patryk Ferfecki - Kajetan Domański, Filip Moiczek, Krystian Kaczmarczyk, Jakub Tarała, Przemysław Małkowski, Kacper Waleczek (70. Aleksander Adam), Karol Grudzień (62. Kamil Strączek), Jakub Witkowski, Daniel Szymczak (76. Patryk Pęcherczyk), Szymon Laskowski
Trener: Jarosław Grycman



Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008E2 Rybnik" Grupa 6
Młodzieżowy Klub Sportowy III Żory - GKS III Jastrzębie 3:3 (2:1)
Bramki dla GKS-u: Julian Breś, Jakub Kwiatkowski, Tymoteusz Wolański

GKS III Jastrzębie: Franciszek Lorenz - Dawid Bajko, Antoni Boratyn, Jakub Weisberg, Julian Breś, Jakub Stasiak, Tymoteusz Wolański oraz Wiktor Brachaczek, Jakub Kwiatkowski, Cyryl Machciński, Adam Naklicki, Jakub Jędryka, Borys Siekaniec.
Trener: Adam Śmigielski



Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 C Rybnik" Grupa 3
Ruch Stanowice - GKS Jastrzębie 1:5 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Bartosz Skrobiś x2, Mateusz Piotrowski, Oliwier Szczotka, Oliwier Zawierucha

GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica - Oliwier Zawierucha, Błażej Kocoń, Gabriel Pytel, Bartosz Skrobiś, Szymon Kawka, Alan Zając oraz Igor Korzybski, Nikodem Przybylski, Mateusz Piotrowski, Michał Maj, Oliwier Szczotka.
Trener: Adam Śmigielski



Niedziela (28 kwietnia)

Rybnik: B2 Junior Młodszy "PLJM r.2003 Rybnik"
GKS Jastrzębie - Rymer Rybnik 0:2 (0:2)

GKS Jastrzębie: Jakub Maciejowski (82. Jakub Jania) - Mateusz Szlezak, Sebastian Konieczny, Kacper Wendel, Hubert Kamieński, Aleksander Adam, Maksym Wójcik (77. Kacper Olszok), Miłosz Świst, Patryk Gwizdała (65. Maciej Szczepanowski), Jakub Kupiec.
Trener: Andrzej Myśliwiec



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007B Rybnik" Grupa 2
GKS III Jastrzębie - Górnik Radlin 1:4 (0:2)
Bramka dla GKS-u: Eljasz Barlik

GKS III Jastrzębie: Aleksander Widera – Wojciech Mosoń, Eljasz Barlik, Krzysztof Olborski, Filip Chruszcz, Aleksa Hanak, Adam Krosny, Jakub Kalisz, Kacper Rentflejsz oraz Wiktor Matysiak, Wojciech Kania, Maksymilian Wilkus.
Trener: Jarosław Utikal



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007A Rybnik" Grupa 1
Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory - GKS II Jastrzębie 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Miłosz Budnicki, Igor Kłapyta

GKS Jastrzębie: Piotr Koszmider – Oskar Hojka, Wiktor Sosna, Przemysław Wienczirsz, Dawid Omyła, Oskar Adamowicz, Kevin Dumanowski, Miłosz Budnicki, Alex Polok oraz Jakub Niegosz, Patryk Jargut, Igor Kłapyta, Oliwier Smyła.
Trener: Mateusz Wrana



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - ROW 1964 Rybnik 1:2 (0:1)
Bramka dla GKS-u: Sebastian Sobol

GKS Jastrzębie: Olaf Górnik - Szymon Nicpoń, Jakub Szczepanik, Wiktor Filipczyk, Mikołaj Rabczak, Patryk Oślizło, Łukasz Piecuski, Jakub Sitko, Szymon Kołodziej, Bartosz Pankowski, Jakub Tomera oraz Wiktor Badowski, Sebastian Sobol.
Trener: Andrzej Myśliwiec



Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 A Rybnik RW" Grupa 1
RKP SP ROW w Rybniku - GKS Jastrzębie 4:1 (1:0)
Bramka dla GKS-u: Jakub Dudek

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus - Bartosz Kubczak, Bartek Syrek, Marcin Zalewski, Dawid Pietrek, Jakub Dudek, Jakub Kapciak oraz Piotr Woźnica, Dominik Marszałek, Iwo Wąsik, Karol Morcinek, Borys Kozieł.
Trener: Adam Śmigielski

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro