AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (25-26 maja)


Sześć zwycięstw, jeden remis i pięć porażek odniosły w ubiegły weekend młodzieżowe drużyny GKS-u Jastrzębie. Poniżej szczegółowe podsumowanie.


I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"
GKS Jastrzębie - UKS Ruch Chorzów 1:2 (1:0)
Bramka dla GKS-u: Filip Łukasik

GKS Jastrzębie: Wiktor Walczak - Maciek Kantyka, Przemysław Pastuszak, Damian Hojka, Daniel Głuszek (70. Andrzej Kłoda), Daniel Gryman (85. Grzegorz Lisiński-Okoń), Dawid Chochulski, Marcin Bober (70. Szymon Laskowski), Kamil Zorychta, Filip Łukasik, Szymon Kuś.
Trener: Wojciech Kania



III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3
RKP SP ROW w Rybniku - GKS Jastrzębie 3:0

GKS Jastrzębie: Budny, Herman, Konieczny, Zalewski, Głuc, Wesołek, Bednorz, Łęgosz, Ciszek, Sajdak, Podgórski.

Miejsce w tabeli po 8. kolejkach - 3/6 (15 punktów)



II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS Jastrzębie - MKS Żory 5:3 (4:1)
Bramki dla GKS-u: Daniel Głuszek x2, Filip Moiczek x2, Przemysław Małkowski

GKS Jastrzębie: Patryk Ferfecki - Dawid Wojnarek, Kajetan Domański, Filip Moiczek (65. Szymon Laskowski), Grzegorz Lisiński-Okoń (46. Krystian Kaczmarczyk), Przemysław Małkowski, Jakub Tarała, Szymon Kondziołka (55. Kacper Waleczek), Jakub Witkowski, Daniel Szymczak (75. Patryk Krawczyk), Daniel Głuszek (46. Karol Grudzień).
Trener: Jarosław Grycman

Miejsce w tabeli po 11. kolejkach - 7/8 (11 punktów)



Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008E2 Rybnik" Grupa 6
Rymer Rybnik - GKS Jastrzębie 5:10 (4:4)
Bramki dla GKS-u: Oliwier Zawierucha x5, Dawid Bajko x3, Oliwie Szczotka, Jakub Weisberg

GKS Jastrzębie: Igor Korzybski - Oliwier Szczotka, Szymon Kawka, Antoni Boratyn, Adrian Kotas, Michał Maj, Oliwier Zawierucha oraz Mateusz Piotrowski, Jakub Stasiak, Jakub Weisberg, Kacper Plata, Dawid Bajko, Wiktor Brachaczek.
Trener: Adam Śmigielski

Miejsce w tabeli po 8. kolejkach - 2/6 (19 punktów)



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2006 A Rybnik" Grupa 1
GKS Jastrzębie - GKS Pierwszy Chwałowice 1:2 (1:0)
Bramka dla GKS-u: Maciej Kaczmarczyk

GKS Jastrzębie: Olivier Misztal - Marek Hołówko, Nataniel Gładosz, Kacper Buś, Łukasz Dubilis, Cyryl Markowski, Alan Adekoya, Aleksander Klimczyk, Szymon Sobczyk oraz Paweł Rutkowski, Oskar Gancarz, Aron Kłosok, Kacper Wojnar, Maciej Kaczmarczyk, Kamil Kwiatkowski, Maksymilian Wasilewski.
Trener: Mirosław Kawecki

Miejsce w tabeli po 8. kolejkach - 2/6 (16 punktów)



Rybnik: B2 Junior Młodszy "PLJM r.2003 Rybnik"
GKS Jastrzębie - TKKF Zuch Orzepowice 4:0 (3:0)
Bramki dla GKS-u: Mikołaj Rabczak, Hubert Kamieński, Dawid Deptuła, Maciej Szczepankowski

GKS Jastrzębie: Jakub Szczepanik - Szymon Gołębiowski (72. Maciej Szczepanowski), Hubert Sierota, Salvatore Serpa, Bartosz Pankowski (46. Kamil Śmigielski), Hubert Kamieński, Michał Zdunek, Oskar Polak, Aleksander Adam, Dawid Deptuła (53. Kacper Olszok), Mikołaj Rabczak.
Trener: Kamil Pająk

Miejsce w tabeli po 20. Kolejkach - 6/12 (28 punktów)



I liga wojewódzka D1 Młodzik
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS-u: Aron Kłosok

GKS Jastrzębie: Mikołaj Telefin - Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Dominik Matuła, Xavier Elijasz, Oskar Drzyzga, Mateusz Brzyszkowski, Kacper Wojnar, Oliwier Polak oraz Kacper Zapała, Cyryl Markowski, Kamil Kwiatkowski, Maciej Kaczmarczyk, Paweł Rutkowski.
Trener: Grzegorz Łukasik

Miejsce w tabeli po 11. kolejkach - 8/8 (5 punktów)



I liga wojewódzka C2 Trampkarz
MUKP Dąbrowa Górnicza - GKS Jastrzębie 3:0 (1:0)

GKS Jastrzębie: Łukasz Jerc - Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Wiktor Szyszko, Maciej Zborowski, Oskar Konieczny, Mateusz Jany, Kacper Rejbicz, Bartosz Zborowski, Kamil Myśliwiec, Dawid Kania oraz Jakub Chudecki, Jakub Bednarek, Kacper Matras, Błażej Olkiewicz, Kamil Osiak, Oskar Kołodziej.
Trener: Andrzej Myśliwiec

Miejsce w tabeli po 12. kolejkach - 8/8 (3 punkty)



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
KS Siódemka Tychy - GKS Jastrzębie 0:2
Bramki dla GKS-u: Nicpoń, Kaczmarczyk

GKS Jastrzębie: Maciejowski, Tomera, Waleczek, Filipczyk, Nicpoń, Kupiec, Kaczmarczyk, Sobol, Sitko, Kołodziej, Piecuski oraz Wójcik.

Miejsce w tabeli po 11. kolejkach - 1/8 (27 punktów)



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007A Rybnik" Grupa 1
GKS Jastrzębie - Górnik Boguszowice 12:1 (6:0)
Bramki dla GKS-u: Dawid Omyła x3, Oskar Adamowicz x2, Igor Kłapyta x2, Wiktor Sosna, Oskar Hojka, Wojciech Kania, Kevin Dumanowski, Patryk Jargut

GKS Jastrzębie: Jakub Niegosz - Miłosz Budnicki, Wiktor Sosna, Oliwier Smyła, Oskar Adamowicz, Dawid Omyła, Przemysław Wienczirsz, Oskar Hojka, Igor Kłapyta oraz Wiktor Matysiak, Przemysław Sarna, Wojciech Kania, Kevin Dumanowski, Maksymilian Wilkus, Patryk Jargut.
Trener: Mateusz Wrana

Miejsce w tabeli po 8. kolejkach - 2/6 (18 punktów)



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007B Rybnik" Grupa 2
Fundacja WSP Wodzisław - GKS Jastrzębie 6:1 (2:1)
Bramka dla GKS-u: Mateusz Wróblewski

GKS Jastrzębie: Aleksander Widera - Szymon Ceremon, Jakub Kalisz, Wojciech Mosoń, Mateusz Wróblewski, Krzysztof Olborski, Eljasz Barlik, Kamil Morek, Michał Dragan oraz Filip Chruszcz, Paweł Ordziński, Aleks Hanak.
Trener: Jarosław Utikal

Miejsce w tabeli po 8. kolejkach - 6/6 (0 punktów)



Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 A Rybnik" Grupa 1
GKS Jastrzębie - UKS SP Winners Gołkowice 10:3 (5:2)
Bramki dla GKS-u: Borys Kozieł x3, Jakub Dudek x2, Bartosz Skrobiś x2, Jakub Kapciak x2, Dawid Pietrek

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus - Bartosz Kubczak, Jakub Dudek, Dawid Pietrek, Dominik Marszałek, Borys Kozieł, Bartosz Skrobiś oraz Piotr Woźnica, Jakub Kapciak, Marcin Zalewski, Karol Morcinek.
Trener: Wojciech Kania

Miejsce w tabeli po 8. kolejkach - 3/6 (11 punktów)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro