AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (28-30 września)


Siedem zwycięstw i cztery porażki odniosły w miniony weekend młodzieżowe zespoły GKS-u Jastrzębie. Zapraszamy na podsumowanie wszystkich spotkań.



I liga wojewódzka A1 Junior „InterHall”
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 0:2 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Szymon Kuś, Jakub Janusz

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała - Szymon Kunina (75. Szymon Kondziołka), Jakub Antczak, Przemysław Pastuszak, Dawid Chochulski, Filip Łukasik (70. Daniel Głuszek), Adam Fojcik, Daniel Gryman (88. Krystian Giziński), Marcin Bober (85. Jakub Raczyński), Szymon Kuś, Jakub Janusz.
Trener: Wojciech Kania.



Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr. B Rybnik” Grupa 2
GKS II Jastrzębie - MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny 5:0 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Oliwier Szczotka x2, Gabriel Pytel, Dawid Bajko, Mateusz Piotrowski

GKS II Jastrzębie: Piotr Woźnica - Dawid Bajko, Kacper Plata, Szymon Kawka, Oliwier Szczotka, Gabriel Pytel, Dominik Marszałek, Mateusz Piotrowski, Nikodem Przybylski oraz Wiktor Brachaczek, Jakub Stasiak, Julian Breś, Alan Owsiany, Tymoteusz Puchacz.
Trener: Mirosław Kawecki



Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr. C Rybnik” Grupa 3
LKS Baranowice - GKS Jastrzębie 2:3 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Paweł Podgórski, Przemysław Wienczirsz, Dawid Stencel

GKS Jastrzębie: Piotr Koszmider - Krzysztof Olborski, Jakub Kalisz, Filip Chruszcz, Dawid Omyła, Przemysław Wienczirsz, Paweł Podgórski, Dawid Stencel, Szymon Ceremon oraz Kacper Rentflejsz, Paweł Ordziński, Kevin Dumanowski, Adam Krosny, Kamil Morek, Wojciech Mosoń, Alex Polok.
Trener: Adam Śmigielski



II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:3 (1:2)
Bramka dla GKS-u: Oskar Drzyzga

GKS Jastrzębie: Kacper Zapała - Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Robert Miłkowski, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Maciej Kaczmarczyk, Kacper Wojnar, Oliwier Bury, Oliwier Polak, Kamil Kwiatkowski oraz Olivier Misztal, Nataniel Gładosz, Łukasz Dubilis, Cyryl Markowski, Maksymilian Wasilewski, Szymon Lerch, Aleksander Klimczyk.
Trener: Dariusz Kłus



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - BTS Rekord 0:6 (0:3)

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Kacper Drobot, Kamil Osiak, Miłosz Misala, Mateusz Jany, Kacper Rejbicz, Kacper Matras, Bartosz Zborowski, Kamil Myśliwiec oraz Miłosz Śnieżek, Jakub Bednarek, Maciej Norek, Oskar Kołodziej, Dawid Kania, Dawid Karbowniczyn, Błażej Olkiewicz.
Trener: Andrzej Myśliwiec



I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płd.
KS Stadion Śląski Chorzów - GKS Jastrzębie 3:2 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Krystian Kaczmarczyk, Szymon Kołodziej

GKS Jastrzębie: Jakub Maciejowski - Jakub Tomera, Hubert Sierota (20. Miłosz Świst), Hubert Kamieński (75. Sebastian Konieczny), Krystian Kaczmarczyk, Szymon Kołodziej, Daniel Szymczak, Bartosz Pankowski, Kacper Waleczek, Mikołaj Rabczak, Oskar Polak.
Trener: Kamil Pająk



III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. 5:0 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Szymon Poriwsz x3, Szymon Bednorz, Oskar Benek

GKS Jastrzębie: Szymon Herman - Sergiusz Wesołek, Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Ogor Konieczny, Szymon Porwisz, Szymon Bednorz, Miłosz Budnicki, Ksawier Ciszek oraz Iwo Reguła, Oskar Adamowicz, Kacper Zalewski, Patryk Jargut, Oliwier Smyła.
Trener: Grzegorz Łukasik



III liga wojewódzka D2 Młodzik „WLMM 2008 Rybnik” Grupa 3
LKS Tworków - GKS Jastrzębie 0:1 (0:0)
Bramka dla GKS-u: Iwo Wąsik

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus - Mateusz Piotrowski, Jakub Kapciak, Bartek Syrek, Iwo Wąsik, Marcin Zalewski, Jakub Dudek, Dominik Marszałek, Oliwier Szczotka oraz Nikodem Przybylski, Dawid Pietrek, Gabriel Pytel.
Trener: Mateusz Wrana



Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr. A Rybnik” Grupa 1
Stowarzyszenie WSP Wodzisław - GKS II Jastrzębie 1:5 (1:4)
Bramki dla GKS-u: Arkadiusz Oślizło, Dawid Stencel, Oskar Adamowicz, Szymon Zdunek, Szymon Porwisz

GKS II Jastrzębie: Szymon Herman - Wiktor Sosna, Oskar Adamowicz, Szymon Kucharski, Szymon Zdunek, Oskar Benek, Szymon Porwisz, Dawid Stencel, Ksawier Ciszek oraz Arkadiusz Oślizło, Szymon Bednorz, Sergiusz Wesołek, Paweł Podgórski, Dawid Omyła, Przemysław Wienczirsz.
Trener: Jarosław Grycman



Rybnik: D2 Młodzik ”PLMM 2008 gr. C Rybnik” Grupa 3
MKS 32 Radziejów-Popielów - GKS III Jastrzębie 2:4 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Bartosz Kubczak x3, Cyryl Machciński


GKS III Jastrzębie: Piotr Woźnica - Oliwier Zawierucha, Szymon Kawka, Adam Naklicki, Bartosz Kubczak, Karol Morcinek, Michał Maj, Jakub Kwiatkowski, Jakub Jędryka oraz Antoni Boratyn, Adrian Kotas, Cyryl Machciński, Franciszek Lorenz.
Trener: Mirosław Kawecki



II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
UKS Ruch Radzionków - GKS Jastrzębie 2:1 (0:0)
Bramka dla GKS-u: Jakub Tarała

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała - Jakub Tarała, Przemysław Małkowski, Szymon Laskowski, Kajetan Domański (65. Patryk Pęcherczyk), Jakub Tomera, Daniel Szymczak, Jakub Sitko, Krystian Kaczmarczyk, Kacper Waleczek, Filip Moiczek.
Trener: Adam Śmigielski

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro