AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (5-6 października)


Pięć zwycięstw i sześć porażek zanotowały w miniony weekend młodzieżowe zespoły GKS-u Jastrzębie. Zapraszamy na podsumowanie.



I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"
GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:3 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Przemysław Pastuszak, Filip Łukasik

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała – Szymon Kunina, Jakub Antczak, Przemysław Pastuszak, Dawid Chochulski, Łukasz Gajda, Filip Łukasik (86. Szymon Kondziołka), Daniel Gryman (57. Daniel Głuszek), Jakub Janusz (67. Marcin Bober), Szymon Kuś, Adam Fojcik (82. Mateusz Maksymiuk).
Trener: Wojciech Kania.

 



II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
UKS Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)
Bramka dla GKS-u: Filip Moiczek

GKS Jastrzębie: Michał Witkowski – Jakub Tomera, Sebastian Jaskuła, Daniel Szymczak, Szymon Laskowski, Krystian Kaczmarczyk, Przemysław Małkowski (46. Karol Grudzień), Filip Moiczek, Jakub Tarała (21. Kacper Waleczek), Patryk Pęcherczyk, Jakub Kmiecik.
Trener: Jarosław Grycman



I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płd.
GKS Jastrzębie - MKS Zaborze 0:2 (0:1)

GKS Jastrzębie: Jakub Maciejowski (83. Piotr Bąk) – Jakub Kupiec, Hubert Sierota, Hubert Kamieński, Kamil Myśliwiec, Szymon Kołodziej, Miłosz Świst (80. Maciej Szczepanowski), Kamil Bednorz (45. Michał Kiełbasa), Jakub Sitko (45. Sebastian Konieczny), Oskar Polak, Mikołaj Rabczak.
Trener: Kamil Pająk



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - LKS Forteca Świerklany 8:2 (6:1)
Bramki dla GKS-u: Wiktor Szyszko, Miłosz Misala x4, Kacper Matras, Maciej Norek x2

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Kamil Bednorz, Kacper Drobot, Michał Kiełbasa, Miłosz Misala, Kacper Matras, Kacper Rejbicz, Kamil Osiak, Dawid Kania, Mateusz Jany, Bartosz Zborowski oraz Miłosz Śnieżek, Wiktor Szyszko, Maciej Norek, Oskar Kołodziej, Jakub Bednarek, Kamil Śmigielski.



II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - GKS Tychy 0:1 (0:0)

GKS Jastrzębie: Olivier Misztal – Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Sergiusz Wesołek, Mateusz Brzyszkowski, Xavier Elijasz, Oskar Drzyzga, Maciej Kaczmarczyk, Kacper Wojnar, Oliwier Polak, Alan Adekoya oraz Kacper Zapała, Oskar Benek, Oliwer Bury, Szymon Lerch, Paweł Rutkowski, Kamil Kwiatkowski, Igor Konieczny.
Trener: Dariusz Kłus



III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2007 Rybnik" Grupa 3
Naprzód Rydułtowy - GKS Jastrzębie 1:3 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Oskar Hojka, Szymon Zdunek, Szymon Porwisz

GKS Jastrzębie: Alan Dejak – Sergiusz Wesołek, Oskar Benek, Oskar Hojka, Szymon Porwisz, Igor Konieczny, Kacper Zalewski, Karol Łęgosz, Ksawier Ciszek oraz Wiktor Matysiak, Szymon Ceremon, Szymon Zdunek.
Trener: Jarosław Grycman



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2008 gr C Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory 6:1 (5:1)
Bramki dla GKS-u: Oliwier Zawierucha x4, Michał Maj, Antoni Boratyn

GKS III Jastrzębie: Franciszek Lorenz – Adam Naklicki, Michał Maj, Oliwier Zawierucha, Cyryl Machciński, Antoni Boratyn, Alan Owsiany, Adrian Kotas, Jakub Kwiatkowski oraz Igor Korzybski, Alan Zając, Julian Breś, Jakub Stasiak, Jakub Weisberg, Kacper Plata, Krzysztof Spandel, Borys Siekaniec. Trener: Mirosław Kawecki



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2008 gr B Rybnik" Grupa 2
Młodzieżowy Klub Sportowy Żory - GKS Jastrzębie 2:5 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Borys Kozieł x2, Karol Morcinek x2, Bartosz Skrobiś

GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica – Mateusz Piotrowski, Nikodem Przybylski, Karol Morcinek, Oliwier Szczotka, Jakub Jędryka, Bartosz Skrobiś, Błażej Kocoń, Borys Kozieł oraz Wiktor Brachaczek, Bartosz Kubczak, Gabriel Pytel, Szymon Kawka, Dawid Bajko.
Trener: Mirosław Kawecki



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 gr C Rybnik" Grupa 3
GKS III Jastrzębie - UKS Ruptawa 0:3 (0:1)

GKS III Jastrzębie: Jakub Niegosz – Krzysztof Olborski, Aleks Szewczyk, Arkadiusz Oślizło, Szymon Kucharski, Filip Chruszcz, Jakub Kalisz, Alex Polok, Igor Kłapyta oraz Kacper Rentflejsz.
Trener: Wojciech Kania

Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 gr A Rybnik" Grupa 1
GKS II Jastrzębie - Młodzieżowy Klub Sportowy II Żory 4:0 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Dawid Stencel x2, Patryk Jargut, Przemysław Wienczirsz

GKS II Jastrzębie: Szymon Herman – Dawid Stencel, Dawid Omyła, Patryk Jargut, Maksymilian Wilkus, Adam Krosny, Oskar Adamowicz, Wojciech Mosoń, Paweł Podgórski oraz Wiktor Sosna, Miłosz Budnicki, Przemysław Wienczirsz.
Trener: Wojciech Kania

III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2008 Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - UKS Orzeł Moszczenica 2:3

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro