AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (19-20 października)


Sześć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki zanotowały w miniony weekend młodzieżowe drużyny GKS-u Jastrzębie. Zapraszamy na szczegółowe podsumowanie.



I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"
GKS Jastrzębie - Stadion Śląski Chorzów 2:2 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Łukasz Gajda, Filip Łukasik

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała - Szymon Kunina, Przemysław Pastuszak, Dawid Chochulski, Marcin Bober (73. Jakub Raczyński), Łukasz Gajda (35. Szymon Kondziołka), Filip Łukasik, Daniel Gryman (84. Mateusz Maksymiuk), Szymon Kuś (88. Krystian Giziński), Daniel Głuszek, Andrzej Kłoda.
Trener: Wojciech Kania



II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
SKS Gwarek Zabrze - GKS Jastrzębie 3:2 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Jakub Antczak, Kajetan Domański

GKS Jastrzębie: Michał Witkowski - Kajetan Domański, Adam Fojcik, Jakub Janusz (57. Jakub Tomera), Daniel Szymczak, Jakub Tarała, Filip Moiczek, Przemysław Małkowski, Szymon Laskowski, Jakub Sitko, Jakub Antczak.
Trener: Wojciech Kania



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie - MKS Żory 9:1 (4:0)
Bramki dla GKS-u: Kacper Matras x4, Wiktor Szyszko, Błażej Olkiewicz, Kacper Rejbicz, Szymon Nicpoń, Kamil Osiak

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Kamil Bednorz, Kacper Drobot, Kacper Rejbicz, Miłosz Misala, Kacper Matras, Mateusz Jany, Kamil Osiak, Dawid Karbowniczyn, Szymon Nicpoń, Michał Kiełbasa oraz Miłosz Śnieżek, Wiktor Szyszko, Maciej Norek, Błażej Olkiewicz, Dawid Kania, Oskar Kołodziej, Jakyb Bednarek.
Trener: Andrzej Myśliwiec



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 gr. A Rybnik" Grupa 1
GKS II Jastrzębie - Górnik Boguszowice 5:3 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Karol Łęgosz x2,Dawid Stencel x2, Wiktor Sosna

GKS II Jastrzębie: Alan Dejak - Dawid Stencel, Kacper Zalewski, Szymon Kucharski, Iwo Reguła, Ksawier Ciszek, Arkadiusz Oślizło, Karol Łęgosz, Paweł Podgórski oraz Wiktor Sosna, Oliwier Smyła, Szymon Zdunek, Adam Krosny, Filip Chruszcz.
Trener: Jarosław Grycman



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 gr. C Rybnik" Grupa 3
GKS III Jastrzębie - LKS Orzeł Jankowice 4:0 (3:0)
Bramki dla GKS-u: Oskar Hojka x2, Miłosz Budnicki, Daniel Kasperek

GKS III Jastrzębie: Jakub Niegosz - Oskar Hojka, Krzysztof Olborski, Oskar Adamowicz, Jakub Kalisz, Miłosz Budnicki, Szymon Ceremon, Patryk Jargut, Przemysław Wienczirsz oraz Eljasz Barlik, Kamil Morek, Paweł Ordziński, Maksymilian Wilkus, Wojciech Mosoń, Igor Kłapyta.
Trener: Jarosław Grycman



II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
APN GKS Tychy - GKS Jastrzębie 3:1 (1:1)
Bramka dla GKS-u: Kacper Wojnar

GKS Jastrzębie: Olivier Misztal - Aron Kłosok, Alan Adekoya, Kamil Kwiatkowski, Kacper Wojnar, Oskar Gancarz, Łukasz Dubilis, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Szymon Lerch, Maciej Kaczmarczyk oraz Kacper Zapała, Olivier Bury, Paweł Rutkowski, Robert Miłkowski, Szymon Halfar, Cyryl Markowski, Kamil Brunowski.



III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2007 Rybnik" Grupa 3
GKS Dąb Gaszowice - GKS Jastrzębie 0:9 (0:4)
Bramki dla GKS-u: Szymon Porwisz x3, Bartosz Gaszka, Igor Konieczny, Oskar Benek, Arkadiusz Oślizło, Oliwier Smyła, Karol Łęgosz

GKS Jastrzębie: Alan Dejak - Arkadiusz Oślizło, Oskar Benek, Igor Konieczny, Szymon Porwisz, Sergiusz Wesołek, Oskar Hojka, Karol Łęgosz, Kacper Zalewski oraz Jakub Niegosz, Ksawier Ciszek, Dawid Stencel, Szymon Kucharski, Oliwier Smyła.
Trener: Grzegorz Łukasik



III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2008 Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - RKP SP ROW w Rybniku 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Marcin Zalewski, Miłosz Budnicki

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus - Dawid Pietrek, Jakub Dudek, Marcin Zalewski, Bartosz Syrek, Jakub Kapciak, Dominik Marszałek, Mateusz Piotrowski, Miłosz Budnicki oraz Błażej Kocoń, Oliwier Szczotka, Iwo Wąsik, Przemysław Wienczirsz.
Trener: Mateusz Wrana



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2008 gr. B Rybnik" Grupa 2
Naprzód Rydułtowy - GKS II Jastrzębie 0:4 (0:2)
Bramki dla GKS-u: Borys Kozieł, Karol Morcinek, Aleksander Przybylski, Patryk Kłosek

GKS II Jastrzębie: Piotr Woźnica - Michał Maj, Karol Morcinek, Bartosz Kubczak, Adam Naklicki, Antoni Boratyn, Jakub Kwiatkowski, Bartosz Skrobiś, Borys Kozieł oraz Franciszek Lorenz, Oliwier Zawierucha, Nikodem Przybylski, Cyryl Machciński, Alan Zając, Adrian Kotas.
Trener: Mirosław Kawecki

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2020 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro