AKTUALNOŚCI

Młodzież: wyniki (2-3 listopada)


Siedem zwycięstw, dwa remisy i jedną porażkę zanotowały w miniony weekend młodzieżowe zespoły GKS-u Jastrzębie z roczników 2001-2008. Zapraszamy na szczegółowe podsumowanie wszystkich spotkań.



I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"
GKS Jastrzębie - UKS Ruch Chorzów 2:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Szymon Kuś, Filip Łukasik

GKS Jastrzębie: Jakub Wróbel (46. Patryk Zapała) - Szymon Kunina, Przemysław Pastuszak, Łukasz Gajda, Dawid Chochulski, Filip Łukasik, Daniel Gryman (62. Mateusz Maksymiuk), Andrzej Kłoda, Marcin Bober (62. Szymon Kondziołka), Szymon Kuś, Daniel Głuszek (76. Krystian Giziński).
Trener: Wojciech Kania



II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.    
GKS Jastrzębie - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Filip Moiczek, Jakub Tarała

GKS Jastrzębie: Michał Witkowski - Jakub Tomera, Adam Fojcik, Filip Moiczek (90. Sebastian Jaskuła), Krystian Kaczmarczyk, Jakub Tarała, Daniel Szymczak, Bartosz Pankowski (70. Michał Zdunek), Przemysław Małkowski, Karol Grudzień (46. Patryk Pęcherczyk), Jakub Sitko.
Trener: Adam Śmigielski



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
RKP ROW Rybnik - GKS Jastrzębie 2:2 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Michał Kiełbasa, Kamil Bednorz

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki - Kamil Bednorz, Michał Kiełbasa, Wiktor Szyszko, Kacper Drobot, Dawid Karbowniczyn, Kacper Matras, Kamil Osiak, Miłosz Misala, Dawid Kania, Bartosz Zborowski oraz Piotr Bąk, Jakub Bednarek, Maciej Norek, Kamil Myśliwiec, Kacper Olszok, Błażej Olkiewicz, Oskar Kołodziej.
Trener: Andrzej Myśliwiec



II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny - GKS Jastrzębie 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Aron Kłosok, Oskar Benek

GKS Jastrzębie: Kacper Zapała - Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Sergiusz Wesołek, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Maciej Kaczmarczyk, Kacper Wojnar, Oliwier Polak, Alan Adekoya, Oskar Benek oraz Olivier Misztal, Cyryl Markowski, Łukasz Dubilis, Oliwier Bury, Aleksander Klimczyk, Robert Miłkowski, Kamil Kwiatkowski.
Trener: Dariusz Kłus



III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2008 Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - LKS Tworków 6:1 (3:0)
Bramki dla GKS-u: Borys Kozieł x2, Dawid Pietrek x2, Oliwier Szczotka, Bartosz Syrek

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus - Mateusz Piotrowski, Bartosz Syrek, Iwo Wąsik, Marcin Zalewski, Dominik Marszałek, Jakub Kapciak, Dawid Pietrek, Oliwier Szczotka oraz Jakub Dudek, Jakub Kwiatkowski, Borys Kozieł, Błażej Kocoń.
Trener: Mateusz Wrana



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 grA Rybnik" Grupa 1
GKS Jastrzębie - Stowaszyszenie WSP Wodzisław 1:3 (0:1)
Bramka dla GKS-u: Mikołaj Wilkowski (sam.)

GKS Jastrzębie: Wiktor Matysiak - Szymon Kucharski, Wiktor Sosna, Dawid Stencel, Iwo Reguła, Alex Polok, Dawid Omyła, Paweł Ordziński, Arkadiusz Oślizło oraz Adam Krosny, Wojciech Mosoń, Eljasz Barlik.
Trener: Wojciech Kania



Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 grC Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - LKS Baranowice Goście nie stawili się



I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płd.
UKS Warszowice - GKS Jastrzębie 2:4 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Kamil Myśliwiec, Hubert Kamieński, Mikołaj Rabczak, Michał Kiełbasa

GKS Jastrzębie: Jakub Maciejowski (70. Jakub Szczepanik) - Jakub Kupiec, Hubert Kamieński (55. Mikołaj Rabczak), Kamil Myśliwiec, Patryk Oślizło, Szymon Kołodziej (80. Miłosz Świst), Bartosz Pankowski (10. Szymon Nicpoń), Michał Kiełbasa, Kamil Bednorz, Kamil Osiak (65. Sebastian Konieczny), Oskar Polak (70. Hubert Sierota).
Trener: Kamil Pająk



III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2007 Rybnik" Grupa 3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - GKS Jastrzębie 1:3 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Oskar Adamowicz, Oskar Hojka, Szymon Porwisz

GKS Jastrzębie: Alan Dejak - Oskar Hojka, Arkadiusz Oślizło, Wiktor Sosna, Igor Konieczny, Kacper Zalewski, Karol Łęgosz, Szymon Porwisz, Miłosz Budnicki oraz Dawid Stencel, Dawid Omyła, Iwo Reguła, Przemysław Wienczirsz, Oskar Adamowicz, Szymon Kucharski.
Trener: Jarosław Grycman



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2008 grB Rybnik" Grupa 2
MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny - GKS Jastrzębie 1:4 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Michał Maj, Dawid Pietrek, Bartosz Skrobiś, Dawid Bajko


GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica - Igor Korzybski, Marcin Zalewski, Michał Maj, Adam Naklicki, Antoni Boratyn, Dawid Pietrek, Bartosz Skrobiś, Szymon Kawka, Oliwier Zawierucha, Nikodem Przybylski, Dawid Bajko, Borys Siekaniec, Krzysztof Spandel.
Trener: Mirosław Kawecki



Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2008 grC Rybnik" Grupa 3
GKS Jastrzębie - MKS 32 Radziejów-Popielów 6:0 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Borys Kozieł x3, Bartosz Syrek x2, Jakub Dudek

GKS Jastrzębie: Franciszek Lorenz - Mateusz Piotrowski, Alan Zając, Jakub Dudek, Iwo Wąsik, Bartosz Syrek, Oliwier Szczotka, Borys Kozieł, Jakub Jędryka oraz Julian Breś, Alan Owsiany, Kacper Plata, Jakub Stasiak, Adrian Kotas, Wiktor Brachaczek.
Trener: Mateusz Wrana

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2019 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro