AKTUALNOŚCI

[AKADEMIA] Terminarz grup młodzieżowych

Tak prezentuje się nadchodzący terminarz naszej akademii! Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn przy ul.Kościelnej oraz przy ul.Staszica.

 

I liga wojewódzka A1 Junior
GKS Katowice – GKS Jastrzębie (18.10, godz. 11:00, Katowice)
____

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.
TS Podbeskidzie – GKS Jastrzębie (17.10, godz. 13:00, Bielsko – Biała)
____

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie – LSK Łąka (18.10, godz. 09:00, ul.Kościelna)
____

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
UKS Champions Rybnik – GKS Jastrzębie  (17.10, godz. 10:00, ul. Kościelna)
____

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płd.
GKS Jastrzębie – BTS Rekord Bielsko – Biała (17.10, godz. 11:00, ul. Kościelna)
____

III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 2007 Rybnik" Grupa 3
RKP ROW Rybnik – GKS Jastrzębie (18.10, godz. 12:00, Rybnik)
____

B2 Junior Młodszy
Raków Częstochowa – GKS Jastrzębie  (17.10, godz. 14:30, Częstochowa)
____

Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2008 A RYBNIK" Grupa 1
Naprzód Rydułtowy  – GKS Jastrzębie II (18.10, godz. 12:30, Rybnik)
____

Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2008 B RYBNIK" Grupa 2
GKS Jastrzębie III – Orzeł Moszczenica  (17.10, godz. 15:00, ul. Kościelna)
____

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 A RYBNIK" Grupa 1
GKS Jastrzębie I -  Odra Centrum Wodzisław (17.10, godz. 13:00, ul. Kościelna)
____

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 C RYBNIK" Grupa 3
MKS Żory – GKS Jastrzębie II (17.10, godz. 14:30, Żory)
____

Rybnik: E1 Orlik "PLO 2010 D RYBNIK" Grupa 4
GKS Jastrzębie III – MKS Żory II (17.10, godz. 13:00, ul. Kościelna)
____

Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 A Rybnik" Grupa 1
UKS Winners Gołkowice – GKS Jastrzębie (17.10, godz. 9:30, Gołkowice)
____

Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 B Rybnik" Grupa 2
GKS Jastrzębie II - Rymer Rybnik (17.10, godz. 10:00, ul. Staszica)
____

Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa B" Grupa 2
GKS Jastrzębie II  – Chwałowice  (17.10, godz. 12:00, ul.Staszica)
____

Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa B" Grupa 2
GKS Jastrzębie  – Gwiazda Skrzyszów  (18.10, godz. 10:00, ul.Staszica)
____

Rybnik: F1 Żak "Żaki 2012 Rybnik grupa C" Grupa 3
KS 25 Kokoszyce – GKS Jastrzębie III (18.10, godz. 13:00, Kokoszyce)
____

Rybnik: F2 Żak "Żaki 2013 Rybnik grupa A" Grupa 1
GKS Jastrzębie – Winners Gołkowice (21.10, godz. 17:00, ul. Staszica)
____

Rybnik: F2 Żak "Żaki 2013 Rybnik grupa B" Grupa 2
Rymer Rybnik  – GKS Jastrzębie II (17.10, godz. 13:00, Rybnik)

Ostatnie w GKS TV

Image
Adres:  ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
E-mail: biuro@gksjastrzebie.com
Nr telefonu: (32) 732 72 05
Nr faxu: (32) 441 64 66
Santander Consumer Bank 28 1090 2011 0000 0001 2159 1232
KRS: 0000379287   NIP: 633 221 99 67   REGON: 24 18 83 493
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved © 2020 K.S. GKS 1962 Jastrzębie. Projekt i realizacja Ahoj.pro